PALMARES FUTBOL AMERICANO:

 

TEMP: 1990/91

Gralles:

                     12º III Lliga FCFA

                      Subcampeon I torneo "Ciutat de Granollers"

 

 

 

TEMP: 1991/92

Gralles:

                     Subcampeon 1ª Division Catalana

                     Campeon II Torneo "Ciutat de Granollers"

 

 

 

 

TEMP: 1992/93

Flipper's:

                     4º Regional Football League

                      Campeon III Torneo "Ciutat de Granollers"

 

 

 

TEMP: 1993/94

Gralles:

                     Campeon I Torneo de "NADAL"

                     3º IV Lliga Catalana Junior

Flipper's:       Subcampeon 1ª Division Catalana

 

 

 

 

TEMP: 1994/95

GSV:

                     Subcampeon V Lliga Catalana Junior

                     Subcampeon II Torneo de "NADAL"

 

 

 

TEMP: 1995/96

Fenix:

                     Octavofinalista V Supercopa Catalana

                     7º VIII Lliga Catalana

                     4º i Etna Bowl (Catania, Italia)

Gralles:         5º VI Lliga Catalana Junior

 

 

 

TEMP: 1996/97

Fenix:

                     Campeon IX Lliga Catalana

                     Campeon III Lliga Nacional (Segunda Division)

                     Ascenso Primera Division

                     8º Trofeo "Parque Corredor" (Madrid)

 

 

 

TEMP: 1997/98

Fenix:

                     8º III Lliga Nacional (Primera Division)

                     Subcampeon VII Supercopa Catalana

                     Octavofinalista III Copa de España

                     3º VIII Lliga Catalana Junior

                     3º III Lliga Nacional Junior

                     Campeon Cadete I Torneo "Fira i Festes de l'Ascensio"

                     Campeon Senior I Torneo "Fira i Festes de l'Ascensio"

                     Participacion I Torneo "Cadet Vilafranca del Penedes"

             Subcampeon IV Torneo Internacional "Ciutat de Granollers"

 

 

 

 

TEMP: 1998/99

Fenix:

                     5º I Lliga Catalana Cadet

               Subcampeon V Torneo Internacional"Ciutat de Granollers"

                     Campeon Senior I Lliga Catalana de Futbol Flag

                     Subcampeon Junior I Lliga Catalana de Futbol Flag

 

 

TEMP: 1999/00

Fenix:

                     Campeon VI Lliga Nacional (Primera Division)

                     Semifinalista V Copa de  España

                     Participacion X Lliga Catalana Junior

Campeon Torneo 15º Aniversario Fundacion Toulouse-Blagnac Ours

 

 

 

 

TEMP: 2000/01

Fenix:

                    6º VII Liga Nacional (Primera Division)

              Subcampeon VII Torneo Internacional Ciutat de Granollers

                    Participacion I Open NFL Futbol Flag (Barcelona)

                    Participacion I Open de España de Futbol Flag (Bilbao)

 

 

 

TEMP: 2001/02

Fenix:

                     4º VIII Liga Nacional (Primera Division)

                     Subcampeon X Supercopa Catalana

            Subcampeon VIII Torneo Internacional Ciutat de Granollers

                     Participacion II Torneo Flag Fira i Festes de L'Ascensio

 

 

 

TEMP: 2002/03

Fenix:

                     Campio Infantil Flag III Fira de L'Ascensio

                     Sots Campio Infantil IIII Fira de L'Ascensio

                     Campio Alevi  Fira L'ascensio

                     Campio Lliga Flag Infantil

 

 

 

TEMP: 2003/04

Fenix:

                    4º Lliga Infantil de Flag

                     Campio  I Torneo Fenix Flag

 

 

 

TEMP: 2004/05

 

 

 

TEMP: 2005/06

Fenix:

                     Campio Copa Cadet

                     2º  II Torneo Fenix

                     7º Lliga Catalana Flag Hinvierno

                     3º  III Toreno Fenix

                     9º Lliga Catalana Cadet

                     6º Lliga Flag Primavera

 

 

TEMP: 2006/07

Fenix:

                    6º Lliga Catalana de Flag Hinvierno

                    7º Lliga Catalana de Flag Primavera

                    6º Lliga Catalana Cadet

                    Campio IV Torneo Fenix

 

 

 

 

 

TEMP: 2007/08

 

 

 

TEMP: 2008/09

Fenix:

                    5º Lliga Catalana Cadet 

 

 

TEMP: 2009/10

Fenix:

 

                    Sots-Campio Copa Catalana Cadet

                    Campio Torneig Flag Accio Granollers

                    Sots-Campio II Torneig Flag Accio Granollers

                    6º Clasificat Lliga Nacional Junior

                    4º Clasificat Lliga Catalana Cadet

                    5º Clasificat Lliga Primavera Flag Infantil

 

TEMP: 2010/11

Fenix:

 

TEMP: 2011/12

Fenix:

 

TEMP: 2012/13

Fenix:

 

TEMP: 2013/14

Fenix:


5º Clasificat Copa Catalana Open Flag Senior

Sots-Campio 1er Torneig Nadal Open Flag Senior

Lliga Catalana Open Flag Senior

Lliga Catalana Junior

Lliga Catalana Cadet

Lliga Catalana Flag Sub13

 

PALMARES FUTBOL 11:

TEMP: 2008/09

9º Clasificado 3ª Regional Grupo 8

 

TEMP: 2009/10

 

10º Clasificado 3ª regional Grupo 8

 

TEMP: 2010/11

 

4º Clasificado 3ª regional Grupo 9

PALMARES FUTBOL 7:

 

TEMP: 2009/10

 

Semifinalista Torneo Anual Ametlla del Valles

 

Semifinalista Torneo de verano Les Franqueses del Valles

 

TEMP: 2010/11

 

Campeon Torneo Anual Ametlla del Valles

 

 

TEMP: 2011/12

 

 

TEMP:2012/13

TEMP: 2013/14